Openingsuren

Magazijn Toonzaal
Maandag - Vrijdag 7u00 - 17u30 8u00 - 17u30
Zaterdag 8u00 - 12u00 8u00 - 12u00

De Witte Wetteren

Oosterzelesteenweg 121 - 123
9230 Wetteren

tel: +32 (0)9 369 48 88
fax: +32 (0)9 368 12 94

Algemeen
info@bouwpuntdewitte.be 09 369 48 88
Ruwbouw (Benny)
verkoop@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 84
Tuin en terras (Ann)
tuin@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 81
Tegels (Marie-Christine)
tegels@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 80
Isolatie (An)
isolatie@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 82
Dakmaterialen, gevelbeplating en dakramen (Maarten)
dak@bouwpuntdewitte.be 09 369 11 78
Shop - Doe Het Zelf (Sandy)
doehetzelf@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 83
Transport (Christophe)
transport@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 88
Magazijn (Tim)
magazijn@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 85
Site Genk (Nikolas)
genk@bouwpuntdewitte.be 0479 24 72 77
Directie
directie@bouwpuntdewitte.be


Grotere kaart weergeven